ŘEKLI O MNĚ

Hana Koutná

manažerka eMimino.cz

"Za 9 let v online marketingu jsem nejspíš nespolupracovala s lepším copywriterem. Monika je mistryně slov a písmenek. Neplní pouze suše zadání, ale přemýšlí nad projekty v souvislostech a přináší nápady, jak je posunout dál. U toho všeho je milá, přátelská a pozitivní."

Olga Polidarová

agentura Svatby-Amelie.cz

"Požádala jsem Moniku o spolupráci na koncepci webu. Přesně odhadla a doladila, co naše stránky potřebovaly, a vše dodala včas.
Je to profesionálka, kterou vřele doporučuji."

Jan Zajíc

vyhledávač nábytku Favi.cz

„Spolupracujeme dlouhodobě, protože přesně vystihne, co potřebujeme. Nemusíme pilovat zadání, skoro pokaždé dostaneme perfektní texty na první dobrou, ať jde o webový copywriting či PR články."

Vladimír Münz

projekt Žij své mužství

"Děkuji za profi vyjádření a hlavně za praktické tipy, co a jak změnit na Facebooku a webu. Prostě ideální příklad, že jednota slova a činu (co řeknu, také udělám...) ještě existuje. Potěšující zjištění."

Zuzana Hofmanová

project manager pro Mafra a.s.

"Monika má fajn schopnost vytáhnout z vás to nejlepší. Text vám 'neznásilní', ale pomůže dostat na papír to, k čemu jste marně hledali slova."

Dominika Durčáková

marketing e-shopu Růžový Slon

"Monika se umí vcítit do persony. Napíše text přímo na tělo a na jakékoliv téma, vyhovuje mi také naše rychlá a snadná komunikace."