AKTUÁLNÍ KURZY COPYWRITINGU

Napíšu to, šéfe. Praktický copywriting v kanclu

Kurz praktického psaní vám ujasní, co funguje v interní a externí komunikaci. Jak napsat mail kolegovi nebo newsletter zákazníkovi? Které chyby děláte v mailu a nevíte o tom? A jak napsat dobrý článek za rekordní čas? To probíráme na 5hodinovém workshopu.


Text, drogy a rock´n ´roll: Copywriting, co má koule

Zaujal vás tento kurz? To vás nalákala slova. A i vy dokážete upoutat pozornost na svém blogu, webu nebo e-shopu. UPOZORNĚNÍ: Kurz však neobsahuje drogy, ani rock'n'roll. ale naučí vás psát tak, aby to mělo šťávu. Nebo koule.


Láska na první klik: Jak napsat článek a titulek

Zvyšte čtenost, prodlužte délku návštěvy a hlavně získejte věrné čtenáře. Na kurzu se naučíte ulovit pozornost titulkem a proměnit prvním odstavcem návštěvníka ve vašeho čtenáře. Láska na první klik je praktický seminář pro všechny, kteří mají blog nebo píšou články. 


Firemní blog na vašem webu: Jak začít, psát a vytrvat

Začněte svůj internetový magazín s rozmyslem - aby vás bavil při psaní, návštěvníka při čtení a nakonec se vaše texty nedostaly na seznam vyhynulých firemních blogů. Kurz plný příkladů je vhodný pro všechny, kdo řeší obsahový marketing a chtějí nadchnout čtenáře.HLEDÁTE JINÝ KURZ PSANÍ?